Wierden – Sparrenlaan 9

€ 745.000,- k.k.

Sfeervol, royaal en groen wonen aan de Sparrenlaan!
Aan de geliefde en rustige Sparrenlaan, in de groene en ruim opgezette wijk De Grote Maat, staat deze charmante vrijstaande woning met garage, ruime oprit, moderne keuken en badkamer, twee balkons en maar liefst vijf slaapkamers.

De woning biedt verrassend veel leefruimte en dankzij de grote raampartijen valt de prettige lichtinval direct op. Met een slaapkamer/kantoor op de begane grond, een zeer ruime woonkamer met volop plaats voor een royale zithoek én een grote eettafel, een moderne woonkeuken en een fijne tuinkamer is dit een woning die uitstekend past bij wie ruimte en comfort zoekt.

Hier woon je rustig en groen, met het buitengebied dichtbij. Tegelijkertijd is de ligging heel praktisch: het centrum van Wierden ligt op loop- en fietsafstand en ook de uitvalswegen zijn snel bereikbaar.

Indeling:
Begane grond; je komt binnen in de hal/entree met meterkast en toilet met fontein. Vanuit de hal is de ruime slaapkamer bereikbaar, die momenteel in gebruik is als werkkamer. Aan de voorzijde van de woning bevindt zich de dichte woonkeuken, met aansluitend de praktische bijkeuken. De zeer ruime woonkamer biedt volop plaats voor een royale zithoek en grote eettafel en is voorzien van een sfeervolle houtkachel.
Aansluitend aan de woonkamer bevindt zich de extra aangebouwde tuinkamer, met tuindeuren naar het fraaie en zonnige terras. Dankzij de grote raampartijen is er veel lichtinval en een mooie verbinding met de tuin.
De gehele begane grond is voorzien van vloerverwarming.

Eerste verdieping; de overloop is dankzij de extra dakramen prettig licht en beschikt over een vaste kast. Vanaf hier zijn vier ruime slaapkamers bereikbaar, allemaal voorzien van vaste kastruimte en toegang tot een balkon.
De moderne badkamer is compleet uitgevoerd met een dubbel wastafelmeubel, inloopdouche met Sunshower en toilet. Ook de badkamer is voorzien van vloerverwarming.

Extra’s:
– Vloerverwarming op de gehele begane grond.
– Ruime garage met bergzolder, bereikbaar via een vlizotrap.
– Brede oprit met plaats voor meerdere auto’s.
– Vijf slaapkamers, waarvan één op de begane grond.
– Mogelijkheid voor een kantoor aan huis.
– Moderne keuken en badkamer.
– Twee balkons.
– Groene, onderhoudsvriendelijke tuin rondom met royaal zonneterras.

Onze collega Olaf kan u alles vertellen over dit object

Olaf Weghorst

Makelaar/taxateur RMT, directeur

Bel ons op (0546) 57 33 32
Afbeelding van

Specificaties

Brochure downloaden

Overdracht

  • Vraagprijs

    € 745.000,- k.k.

  • Status

    Beschikbaar

Indeling

  • Aantal kamers

    8

  • Aantal slaapkamers

    5

Bouw

  • Bouwjaar

    1972

Oppervlakte en inhoud

  • Perceel oppervlakte

    738 m2

  • Woonoppervlakte

    175 m2

  • Inhoud

    714 m3

Energie

  • Energieklasse

    D

  • Soorten verwarming

    CV ketel, Vloerverwarming gedeeltelijk, Houtkachel

Woningen in de buurt

Wierden – Grote Maatweg 36

VERKOCHT
€ 425.000,- k.k.

Wierden – De Aa 48

VERKOCHT
€ 395.000,- k.k.

Wierden – Plantsoenlaan 30

€ 525.000,- k.k.

Wierden – Almelosestraat ong

Kaart van de omgeving