Vriezenveen – Molenstraat 28

€ 319.000,- k.k.

Starters opgelet! Wil jij wonen in een stukje historie van Vriezenveen en zoek jij een instapklare en leuke starterswoning? Dan is deze knusse tweekapper aan de Molenstraat 28 het bezichtigen waard!

De woning is gebouwd in 1922, in de loop van de jaren uitgebouwd en gemoderniseerd en biedt fijne ruimtes in de vorm van een gezellige woonkamer, moderne keuken en twee prima slaapkamers, met de mogelijkheid voor een derde.
De diepe tuin met overkapping en de riante schuur met verdieping zijn mooie toevoegingen aan dit geheel.

Vanuit de Molenstraat ben je met een kleine 10 minuutjes bij de supermarkt. Ook nabijgelegen plaatsen als Nijverdal, Vroomshoop en natuurlijk Almelo zijn met de auto goed te bereiken.

Indeling
Begane grond: hal/entree aan de voorzijde met trapopgang naar de eerste verdieping en toegang tot de woonkamer. De woonkamer is een gezellige ruimte met aan de voorzijde een zitgedeelte en daarachter het eetgedeelte. De speelse indeling van de woonkamer biedt diverse mogelijke opstellingen voor jouw meubels. De geïsoleerde betonvloer is voorzien van vloerverwarming en de raampartijen voor en achter zorgen er voor aangenaam veel daglicht. Verder is er bij het eetgedeelte een praktische provisiekast onder de trap gesitueerd. De nette keuken is gesitueerd in de uitbouw en is voorzien van een keramische kookplaat, vaatwasser, koelkast, oven, magnetron en afzuigkap. Via de tuindeuren is er toegang tot het terras achter de woning. Via de keuken is er toegang tot de tussen hal met achter entree en toegang tot de moderne toiletruimte en de luxe badkamer die voorzien is van een wastafelmeubel en inloop/regendouche. De achterliggende berging is voorzien van witgoedaansluitingen, cv-installatie en mv-installatie

Eerste verdieping: vanaf de overloop op de eerste verdieping is een tweetal slaapkamers gesitueerd. Beide kamers hebben extra ruimte gekregen door de dakkapellen aan de voor- en achterzijde. De grootste kamer is relatief eenvoudig op te delen om zo een extra kamer te realiseren. Daarnaast is er ook op de verdieping een moderne toiletruimte en een airconditioning aanwezig.

Tweede verdieping; vlizotrap, bergzolder.

Bijzonderheden:
– Begane grond voorzien van een betonnen vloer met vloerverwarming;
– Keuken voorzien van tuindeuren;
– Badkamer op de begane grond;
– Woonkamer en 1e verdieping is voorzien van airconditioning;
– Riante schuur in achtertuin met verdieping;
– Instapklare woning

Onze collega Karel kan u alles vertellen over dit object

Karel Timmerman

Makelaar/taxateur RMT

Bel ons op (0546) 57 33 32
Afbeelding van

Specificaties

Brochure downloaden

Overdracht

  • Vraagprijs

    € 319.000,- k.k.

  • Status

    Beschikbaar

Indeling

  • Aantal kamers

    3

  • Aantal slaapkamers

    2

Bouw

  • Bouwjaar

    1922

Oppervlakte en inhoud

  • Perceel oppervlakte

    252 m2

  • Woonoppervlakte

    88 m2

  • Inhoud

    349 m3

Energie

  • Energieklasse

    D

  • Isolatievormen

    Dakisolatie, Vloerisolatie, Dubbelglas

  • Soorten verwarming

    CV ketel, Vloerverwarming gedeeltelijk

Woningen in de buurt

€ 510.000,- k.k.

Vriezenveen – Hammerweg 31

€ 642.000,- v.o.n.

Vriezenveen – Kanaalweg Zuid – appartement 7 ong

VERKOCHT
€ 325.000,- k.k.

Vriezenveen – De Meerkoet 21

€ 598.000,- k.k.

Vriezenveen – De Wulp 32

Kaart van de omgeving