DE LINDERBEEK – FASE II
Droom jij van een woning die meteen voelt als thuis? Een plek waar je iedere dag geniet van je welverdiende rust, maar toch met alle gemakken bij de hand? Dan stellen we je graag voor aan plan De Linderbeek, fase II in het pittoreske dorp Vroomshoop. Een plek die gelijk je hart verovert.
Plan De Linderbeek dankt haar naam aan de gelijknamige beek, die langs jouw nieuwe wijk loopt. De Linderbeek begint in Vroomshoop en mondt uit ter hoogte van het dorp Den Ham. In de zomer kikkervisjes vangen of samen een hengel uitgooien; het kan allemaal!
De Linderbeek II bestaat uit 3 verschillende woningtypes, waardoor jouw nieuwe wijk een levendig straatbeeld krijgt. Starters, jonge gezinnen en levensgenieters; De Linderbeek is een thuis voor jong en oud, van stoere tweekappers tot karakteristieke rijwoningen.
Mocht je vragen hebben neem dan gerust contact op met ons kantoor.
Olaf Weghorst
Makelaar/taxateur RMT, directeur
Loop uw droomhuis niet mis! Schrijf u in als woningzoekende. Vul uw gegevens in, laat ons uw wensen weten en wij houden u op de hoogte van de nieuwste woningen.
Vul onderstaand formulier in en we nemen zo spoedig mogelijk contact met u op.